Ara
Yukarı
 

WEB SİTE TASARIMI

WEB SİTESİ TASARIMI

Web siteleri kurumların ve kişilerin birer kimliği niteliğindedir. Web sitesindeki tüm içerikler anlamlı ve uyumlu bir şekilde bir araya gelmelidir. Tasarım, içerik, görsel ziyaretçileri sıkmamalı, anlaşılabilir ve basit olunmalıdır.

Özgün Web Siteleri Yaratıyoruz

Her web sitesi markaya veya kişiye ait olmalıdır. Bu nedenle özgün olmak web site tasarımında en önemli adımlardan biridir. Bu özgünlük zamanla siteyi arama motorlarında da üst sıraya çıkaracak işlemlerin temeli olacaktır.

Web Sitesi İçeriklerini Belirliyoruz

Bu noktada müşteri ile iletişimin iyi kurulması gerekir çünkü ancak bu sayede etkili ve markaya uygun içerik üretilebilir. Kullanılacak dilin belirlenmesi, netlik ve güvenilirlik içeriklerin altyapısını oluşturur. Site kurgusunun potansiyel müşterileri tatmin etmesi önemlidir. Hatalı metinler, açılmayan sayfalar ve kötü tasarım sitenin ziyaret edilme olasılıklarını aşağıya çeker.

Web Sitelerini Erişilebilir ve Responsive Kılıyoruz

Web siteleri için ziyaretçiler için erişilebilir olmalıdır. Yani her bilgisayar ve tarayıcıda açılabilmeli ve her yerde tasarım aynı gözükmelidir. Siteye giren ziyaretçi kolaylıkla sitede dolaşabilmeli ve aradığını bulabilmelidir. Yine web sitesinin tüm akıllı telefon ve tabletlerde uyumlu olması, tasarımın da buna uygun şekilde yapılması gerekir.

Web Siteniz Hızlı Yüklenir

Çağımızda her şey hızlıyken web siteleri neden hızlı olmasın ki? Bir ziyaretçi sitenize geldiğinde yapmak istediği işlem için uzun süre beklemek istemez. Web sitesi çözüme yönelik olmalıdır. Sunucunun güçlü bir server olması, yüksek bant genişliğinde olması hızı olumlu yönde etkiler. Gereksiz animasyon ve videolardan da kaçınmak gerekir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) uygundur

Arama motorları sitenizin ulaşılabilirliğini direkt olarak belirleyen platformlardır. Arama motorlarının çalışma mantığını bilerek tasarlanan web siteleri her zaman çok daha iyi indekslenir.