Ara
Yukarı
 

ONLINE REKLAM

ONLINE REKLAM

Günümüzün gelişmiş reklam sistemlerinden biri de online reklamcılıktır. Geleneksel reklama göre ölçümlenebilir, düşük maliyetli ve kısa sürede çok fazla insana ulaşabilir olmasında dolayı ön plana çıkar. İnternetin ne kadar büyük bir dünya olduğu düşünüldüğünde, online reklam doğru planlama ve etkin bir strateji ile markanızı ve hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak için en ideal yollardan biridir.

Online Reklam Hedeflerimiz:

  1. Markanın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak,
  2. Markanın ürün ve hizmetlerini özendirmek, satışları artırmak,
  3. Markanın mevcut müşterileri ile sürekli iletişimi sağlamak,
  4. Markanın potansiyel müşterilerine ulaşmak.

Online Reklam Türleri:

Web Sitesi

Kurumsal bir kimlik niteliğinde olan web siteleri markanın vermek istediği mesajı yazılı, görsel veya sesli yoldan müşterilerine ulaştırabilir. Web siteleri ürün ve hizmet tanıtımı için de gereklidir. Her kurumsal şirketin/markanın web sitesini olması gerektiği gibi stratejik olarak planlıyor, tasarım sürecini yönetiyor ve aktif, işler hale getiriyoruz.

Arama Motoru Reklamı

Arama motorları bir şey hakkında bilgi almak isteyen kişilerin ilk başvurdukları platformlardır. İnternet dünyasındaki en önemli organik ziyaretçi kaynaklarından biri olan arama motoru reklamları ile markanızın hizmet ve ürünlerini daha çok insanın görmesi sağlanır.

Mail Reklamı

Doğru kullanıldığında, ölçümlenebilir oluşundan dolayı oldukça etkili bir yöntemdir. E-Mail reklamı ile dilerseniz web sitenizi, dilerseniz ürün ya da hizmetlerinizi doğrudan müşterilerinize sunabiliyoruz. Toplu mail gönderimi sayesinde kısa süre içerisinde müşterileriniz sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilir, son gelişmeleri öğrenebilir.

Banner Reklamı

Belirli ücretler karşılığında çok takip edilen internet sitelerinde görsel ya da hareketli resimlerle reklam yaparak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Doğru hedef kitle analizi ve doğru reklam yerleşimi ile direkt satışa yönelik etki sağlıyoruz.